Пухові і пір'яні подушки


Пропонуємо купити подушки пух перо: традиційні "безсмертні" моделі в сучасному виконанні.

Сьогодні, як і раніше, в якості основної сировини виробники використовують гусячий та качиний пух та дрібне перо. Однак тепер пух та пір'я проходять кілька етапів попередньої обробки, в тому числі сортування, очистку та дезінфекцію. Більшість сучасних виробників також використовують обов'язкову обробку гіпоалергенним складом проти комах та антистатиком.

Якісні подушки в магазині Затишок24

У нашому каталозі ви можете купити подушки перо пух італійського, українського та турецького виробництва, виготовлені з урахуванням сучасних санітарних норм та сертифіковані в міжнародних системах контролю якості. У наявність моделі таких розмірів:

  • 35х45 см;
  • 40х60 см;
  • 50х70 см;
  • 60х60 см;
  • 70х70 см;

Якість моделі залежить від співвідношення пуху та пера в складі наповнювача. Чим менше пера, тим пишніше, легше та дорожче виріб. У нашому каталозі є моделі класу бюджет, медіум та преміум, в яких відсоток вмісту пера коливається від 85% до 10%.

Також у нас можна купити подушку з пуху з внутрішньої пір'яний камерою. Це практичні моделі з щільною основою, покритої м'якою пухової прошарком. Такі подушки виходять пружними, але не доставляють власникові ні найменшого дискомфорту від остевой частини пір'я. Камерні подушки з високим вмістом пір'я - це зручне та здорове рішення для тих, хто любить спати на спині та кому показані подушки високої твердості.

У каталозі зібрані моделі, оснащені якісними "дихаючими" чохлами з 100% полотняного бавовни, а також італійського бавовняного батисту та сатину. Хоч пухові та пір'яні філери не особливо гігроскопічні, бавовняні чохли разом з такою ж невеличкий вберуть в себе зайву вологу та подарують вам комфорт.

Замовлення та доставка

Затишок24 - це затишний інтернет-магазин, де вас завжди "зустрінуть" як дорогих гостей. На сайті є дуже докладна система призначених для користувача фільтрів, яка допоможе вам швидко знайти потрібний товар. При необхідності, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які проведуть персональну консультацію та підберуть відповідну модель.

У нас недорого: подушки з пір'я та пуху можна купити за доступною ринковою ціною, тому що ми напряму співпрацюємо з виробниками та не враховуємо інтереси численних посередників при формуванні вартості. Замовлення на сайті zatishok24.com.ua можна зробити всього в 1 клік. Доставка по Україні - 1-3 дні.


Фільтр

Ціна
1269 грн. 7823 грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Показати все Приховати
Тип подушки
Показати все Приховати
Розмір подушки
Показати все Приховати
Наповнювач
Показати все Приховати
Чохол
Показати все Приховати
Вага
Показати все Приховати
Фільтр