Ковдри холлофайбер


Хочете купити ковдри холлофайбер в Україні з доставкою та без зайвих витрат? Інтернет-магазин Затишок24 пропонує величезний вибір: більше 400 моделей від виробників України, Франції, Італії та Туреччини. Двоспальні, євро, дитячі та полуторні моделі. Зимові, літні, демісезонні та 4 сезони. З чохлом з простого бавовняного або бамбукового полотна або преміальних тканин. Бюджетні моделі та італійські ковдри еліт-класу. Кожен покупець підбере ковдру без проблем!

Особливість ковдр холлофайбер

З досвіду тисяч наших клієнтів: ковдру з холлофайбер - це оптимальний за ціною, практичний та комфортний варіант для сну. Наповнювач з холлофайбер - це поліестрове волокно з порожнистими структурою. Наповнитеся є безліч мікро пружинок, які забезпечують ковдрі легкість, приголомшливу гнучкість та відмінні, з практичної точки зору, якості. За властивостями холлофайбер найбільш близький до лебединого пуху. Ковдра з нього:

  • швидко сохне;
  • довго зберігає пружність;
  • не накопичує статичну електрику;
  • тонке та компактне, легко переться в пральній машинці;
  • не гірше натуральних наповнювачів забезпечує теплорегуляцию;
  • не викликає алергію.

Ще один значний плюс - вартість. Так, купити двоспальне ковдру холлофайбер ви можете приблизно в 1,5 рази дешевше, ніж пухова.

Допоможемо підібрати модель

Вище ми вже перерахували все розмаїття моделей ковдр холлофайбер, представлених на сайті zatishok24.com.ua. Зателефонуйте або залиште свої контакти та наші менеджери допоможуть вам підібрати модель по ваших розмірах. Адже, наприклад, двоспальне ковдру холлофайбер може бути представлено в розмірах 200х220 або 220х240. Заплутатися легко.

Замовлення оформляється в один клік. Доставка по Україні - 1-3 дні.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Розмір
Сезон
Теплота
Розмір ковдри
Наповнювач
Склад наповнювача
Вага
Показати все Приховати
Чохол
Фільтр