Турецькі покривала


Коли на ціннику в магазині постільного текстилю та товарів домашнього вжитку ми бачимо напис - покривало на ліжко Туреччина, вона діє на нас як магніт. Чому так? У цього явища є своя особливість, яку можна назватися ментальним «маркером», застосовуваним нашим мозком для швидкої індикації тієї чи іншої інформації. Цьому явищу також підходить визначення - «штамп», більш зрозуміле та поширене. Штамп - Туреччина робить якісні товари, сформувався в українського споживача ще в 90-і роки минулого століття, коли зі здобуттям незалежності та відкриттям кордонів в Україні ринули зарубіжні товари.

Буквально всі поголовно купували турецькі товари, хвастаючи один перед одним тим, що у них покривало на диван Туреччина, або килим, постільна білизна. Але та насправді привід для гордості був. За відносно прийнятний цінник покупець отримував натуральний матеріал, дизайн, недоступний для місцевої промисловості тих років, загальний «вау-ефект» від усього перерахованого.

Пройшли роки. Ми можемо дозволити собі подушку силіконову виробництво Німеччина, комплект постільної білизни прямо з Франції. Будь-який розмір, матеріал, декор, під будь-який інтер'єр - обмежень немає. Але як і раніше благоговіємо, коли бачимо турецькі товари. Це як перша любов, з якою попрощався, але кожен раз з теплотою в серці згадуєш.

Ну що ж, хвилинка ностальгії закінчилося, повернемося в реальність, та спробуємо неупереджено відповісти на питання, чому сьогодні ми повинні купити покривало на двоспальне ліжко Туреччина, та чим воно буде краще найближчих конкурентів?

Вибираємо покривала made in Turkey, спираючись на конкурентні переваги

Товарний достаток вносить свої корективи в боротьбу за увагу споживачів. Бренди змушені тримати планку якості на висоті, при цьому постійно вишукуючи можливості для зниження собівартості продукції. Чим точно не доведеться жертвувати, набуваючи турецькі покривала або пледи?

  1. Складом. У більшості випадків це або 100% бавовна, або комбінований склад, не менше 70% в якому належить натуральних волокон.
  2. Міцність та довговічністю. Тому, що вся турецька індустрія орієнтована на ринок ЄС, робити погано, значить свідомо позбавити свій бізнес можливості зростання. Тому для створення текстилю заготовлюється сировина тільки «А» грейда, тобто без вад та браку. Ну а щоб домогтися високої повторюваності, фабрикам доводиться створювати особливі умови зберігання матеріалів та готової продукції.
  3. Дизайном. Ще один «кит», на якому завжди стояв чорноморський сусід України - це вміння втілювати в своїх товарах свіжий європейський тренд. Так, що гріха таїти, турки не рідко «запозичили» ідеї у законодавців моди італійців та французів, але робили це вельми органічно та професійно.

Так що, якщо підшукуєте турецькі покривало на ліжко, виконані в традиціях італійського лиску або французького гротеску, ви опинилися в правильному місці.

Які покривала вибрати?

Чи не побоїмося цього слова «запекла» боротьба як завжди розгортається між синтетикою та натуральним волокном. Як багато хто знає, відносно недавно в «команду» натуральних волокон прибуло серйозне підкріплення у вигляді бамбукової сировини, та тепер перевага явно на боці цієї категорії текстилю. Втім, пледи з бавовни, а також покривала, все ще не можуть конкурувати з пледами з поліестеру та поліаміду за такими напрямками, як зносостійкість, збереження кольору, довговічність.

Щоб купити турецьке покривало на ліжко, не переплачуючи за непотрібні «опції», звертайте увагу на:

  • Розмір. Чим більше, тим дорожче. Для вас не принципово, щоб матеріал помітно звисав по краях? Тоді беріть коротший;
  • Щільність текстилю. Цей параметр відчутно позначається на вартості. Оптимальне значення 150-200 г/м². Можна більше, але тоді та ціна злетить ледь не вдвічі;
  • Ім'я бренду. Товари від фабрик, вже зарекомендували себе з позитивного боку на ринку, апріорі коштують дорожче. Не відмовляйтеся від пропозицій «новачків». Як показує практика, такий підхід приносить свої дивіденди.

Сподіваємося, ми допомогли вам купити турецьке покривало в спальню, не тільки тому, що країна походження зобов'язує до якості. Ми чесно та об'єктивно розповіли про всі особливості. Залишається довіритися внутрішнього голосу.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Тип покривала
Колір
Показати все Приховати
Тканина покривала
Розмір покривала
Склад
Показати все Приховати
Фільтр