Ковдри двоспальні


Затишок24 - це понад п'ять сотень ковдр для всієї родини! В цьому каталозі ви можете купити ковдру двоспальну - моделі для подружніх пар або шанувальників воістину "королівського" відпочинку.

Розміри

Стандартом для двоспального ковдри ще з часів Радянського Союзу вважається розмір 172х205 сантиметрів. Знайти підодіяльник для такої моделі не складе труднощів. Недолік полягає в тому, що для сучасних людей, особливо для чоловіків високого зросту, стандартна "радянська" модель буває закоротка. У таких випадках ми пропонуємо купити двоспальне ковдру нестандартних розмірів. У наявність моделі 155х215 сантиметрів та 170х210 сантиметрів.

Сезонність

Каталог майже із сотні одиниць включає двоспальні ковдри, адаптовані для всіх 4 сезонів:

  • Літні - полегшені тонкі ковдри з штучним, пуховою або вовняною наповнювачем щільністю близько 200 г / кв.м (плюс-мінус);
  • Зимові - товсті пухнасті ковдри з наповнювачем високої щільності - до 450 г / кв.м.
  • Демісезонні моделі середньої щільності - 300-350 г / кв.м. Вага та товщина варіюється в залежності від наповнювача та виробника.

Для більш докладної консультації зверніться до наших менеджерів по телефону: вони допоможуть підібрати сезонність та наповнювач моделі в залежності від ваших завдань. Так, наприклад, зимові ковдри з Тинсулейт відрізняються дуже високим класом теплоізоляції та можуть виявитися занадто жаркими в умовах звичайної кімнатної температури.

Про наполнителях, до слова, варто сказати окремо.

Наповнювачі

У нас представлені майже всі типи наповнювачів, з якими можна купити двоспальне ковдру в Україні: як натуральні, так та штучні. Серед них:

  • Бамбук - гіпоалергенний наповнювач з бамбукового волокна, переробленого в регенеровану целюлозу. Легкий, екологічний, але швидко зношується.
  • Овеча вовна. Ковдри недорогі та теплі, але не підходять алергікам.
  • Пух: теплі та не втрачають властивостей протягом 20-ти років. Пропускають повітря та не накопичують електрику.
  • Тинсулейт: штучний м'який "пухової" наповнювач. Дуже теплий, але легкий та гіпоалергенний.
  • Холлофайбер: прогресивний матеріал, еталон практичності. Створює оптимальну теплорегуляцию, пропускає повітря, швидко сохне та мало важить за рахунок значного обсягу повітря між волокнами.

Швидше оформляйте замовлення! До слова, купити ковдру на двоспальне ліжко на сайті

zatishok24.com.ua можна всього в 1 клік!


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Розмір
Сезон
Теплота
Розмір ковдри
Наповнювач
Склад наповнювача
Вага
Показати все Приховати
Чохол
Фільтр