Подушки з бавовни


У каталозі представлені подушки з бавовни для вашої родини. Дорослі та дитячі моделі для сну, а також улюблені подушки для годування на сайті zatishok24.com.ua. Україна, Туреччина та Італія.

Особливості бавовняного наповнювача для подушок

Бавовна в цілому високо цінується в текстильній промисловості - він недорогий, користується хорошим попитом. Рушники, постільна білизна з бавовни та інший домашній текстиль їх цього матеріалу є в кожній українській родині.

Бавовняний наповнювач, що представляє собою перероблені волокна бавовнику, здавна використовується для виробництва подушок та ковдр. Стовідсотковий бавовняний наповнювач найбільше нагадує вату. Він м'який, відмінно утримує теплот та вбирає вологу. Що не менш важливо - абсолютно не викликає алергію та підходить для дітей з першого дня життя.

Раніше, проте, бавовна вважався не дуже практичним матеріалом. Спальні подушки з 100% бавовни зберігалися недовго, тому що погано переносили прання. А без належного догляду наповнювач збирав в своїх волокнах пил та пилових кліщів.

Сучасні наповнювачі, завдяки прогресивним технологіям виготовлення, стали набагато практичніше. Наповнювач для подушки бавовна обробляється антибактеріальними складами, які роблять його більш стійким до зносу та повністю безпечним. Подушки можна прати в машині при температурі до 30 градусів з делікатним віджиманням на малих обертах. Рекомендується, також, використовувати спеціальні миючі засоби для натуральних матеріалів та періодичне провітрювання на свіжому повітрі.

Плюси та мінуси

Розглянемо плюси та мінуси подушки з бавовни докладніше.

Плюси:

  • Абсолютна безпека для алергіків та дітей з перших днів життя;
  • Надзвичайно ефективно вбирає піт, залишаючись сухим на дотик;
  • Порожнисте будову волокон бавовнику дозволяє наповнювача створювати всередині себе повітряну подушку, утримуючи тепло,
  • Міцність вище, ніж у вовни тварин, яка тільки підвищується при намоканні;
  • Структура наповнювача не порушується при контакті з органічними розчинниками. Це дає можливість застосовувати їх для виведення складних плям на виробах з наповнювачем з бавовни.

Гібридні подушки з наповнювачем з бавовни та поліефірних волокон дуже пружні та відмінно тримають форму.

Мінус - подушки довго сохнуть та вимагають частого провітрювання.

Нагадуємо, що в інтернет-магазині "Затишок24" ви можете вибрати домашній текстиль з декількох тисяч представлених товарів. Подушки, ковдри, рушники, дитяче, двоспальне, євро, та полуторна постільна білизна на будь-який смак та гаманець.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Тип подушки
Розмір подушки
Наповнювач
Чохол
Вага
Фільтр