Пледи Туреччина


Коли ми чуємо - пледи Туреччина, то які асоціації спливають у нашій свідомості? Комфорт, надійність, якість, а ще прийнятна ціна. Вироби текстильної промисловості найближчого морського сусіда України, воістину захоплюють. При цьому коштують недорого та володіють актуальним дизайном. Тут вам та модні сьогодні моно тони та мінімалістський підхід до принтування.

Підіб'ємо якийсь проміжний підсумок, та спробуємо відповісти на питання, чому турецькі пледи користуються попитом в українських споживачів? По-перше, у турецького текстилю сформувався позитивний імідж, обумовлений тим, що товари цієї групи виготовляються переважно з натурального бавовняного волокна. Багато хто знає, що бавовняні пледи забезпечують затишок, за рахунок здатності утримувати тепло, не перешкоджаючи природному паровідведенню.

По-друге, купити турецький плед, все одно, що придбати товар європейського виробництва. Продукція цієї держави орієнтована на ринок ЄС, звідси й висока якість сировини, ВТК, культура побудови партнерських відносин.

Щоб купити ковдру на сайті Затишок24, досить мати пару хвилин вільного часу та чітке уявлення про те, який саме розмір потрібен. У наявність варіанти: стандартні двоспальні 150х200см, 150х220см та збільшеного формату «King Size» 200х200см, 220х200см.

Особливості турецьких пледів

Туреччина знаходиться на стику культур та релігій. Національні мотиви, які тяжіють до Аравії, тісно переплітаються з європейської світськістю, від чого пледи виробництво Туреччина виглядають воістину унікальними. Судіть самі, де ще ви зустрінете так близько є сусідами:

  • Квіткові орнаменти;
  • Природні мотиви;
  • Строгу геометрію.

Втім, якщо ви хочете відчути справжній дух цієї країни, зверніть увагу на плед Aria Siena, прикрашений візерунком, повністю імітує малюнок на стінах знаменитих турецьких лазень. Знає людині пледи з Туреччини подарують не тільки приємні тактильні відчуття, але та занурять в спогади.

Якщо ви володієте магазином постільної білизни, то напевно знаєте, що продавати турецькі товари набагато простіше, ніж будь-які інші. Якщо у покупця буде вибір: купити плед виробництво Туреччина або два виробництва Китай, швидше за все, вибір впаде на перший варіант, за умови, що в пріоритеті міцність та зносостійкість тканини.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Тканина пледа
Колір
Показати все Приховати
Розмір пледа
Склад
Показати все Приховати
Фільтр