Елітні ковдри


У цьому великому каталозі інтернет-магазину Затишок24 ви можете купити елітну ковдру - будь-яку брендову італійську, турецьку або українську модель середнього класу та класу преміум для всієї родини.

Брендові ковдри "MirSon"

У каталозі представлено понад півсотні ковдр італійсько-українського бренду MirSon. У своїх моделях виробник використовує натуральні філери (100% пух), а також антиалергенні штучні наповнювачі серії "Екософт", запатентовані компанією.

Бренд використовує тільки високоякісні люксові чохли з батисту, італійського сатину, італійського мікросатин та чистої бавовни. Італійські матеріали та український пошиття - це ідеальне рішення для покупки елітного пухової ковдри або гіпоалергенної моделі. Це преміальне європейська якість, межующее з відносно невисокою вартістю.

Турецькі ковдри з елітних матеріалів

У числі турецьких моделей в цьому каталозі вас чекають ковдри з такими дорогими рідкісними наповнювачами як:

  • Тенсел - екологічно чисте гіпоалергенні евкаліптова волокно, вироблене із застосуванням складних нанотехнології з натуральної деревної целюлози;
  • Верблюжа шерсть - сверхтеплий та легкі ковдри, філлер яких представляє собою тонкі (15-18 мкм завтовшки) волокна, які пропускають повітря та утримують тепло;
  • Мікроволокно - легкий наповнювач з надтонких волокон (в 10 разів тонше шовку);
  • Мікрогель - кулястий наповнювач, який називають штучним гусячим пухом;
  • Шерсть новозеландської вівці - гіпоалергенна натуральна СВЕРХМЯГКАЯ шерсть альпаки.

Всі елітні ковдри, купити які можна на сайті zatishok24.com.ua, є офіційними продуктами свого бренду сертифіковані в міжнародних системах стандартизації якості.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Розмір
Сезон
Теплота
Розмір ковдри
Наповнювач
Склад наповнювача
Показати все Приховати
Вага
Показати все Приховати
Чохол
Показати все Приховати
Фільтр