Ковдри Італія


На якість сну впливає, в числі інших факторів, рівень комфорту спального приладдя. Ковдра має бути достатньо легким, об'ємним, забезпечувати оптимальну для мікроклімату спальні теплоізоляцію, підходити за розміром, не створювати статичної електрики та ще багато чого. Головне, щоб вам було зручно. За словами наших клієнтів, пухові ковдри з Італії - це знахідка, яка повністю змінила їх уявлення про комфорт. Кажуть, вони навіть зцілюють від безсоння. Так це, чи ні - ми не знаємо. Але дозвольте розповісти про італійських ковдрах те, що нам відомо напевно.

Трохи про ковдрах з Італії

Ми представляємо ковдри з натуральним наповнювачем з Італії, зокрема бренду MirSon зі світовим ім'ям. Старовинна компанія існує з 1879 року та спеціалізується на виготовленні ковдр та подушок високої якості. Девіз бренду - "Якість в деталях!".

Керівництво компанії дуже уважно ставиться до якості сировини та матеріалів, з яких шиється їх продукція. Ковдри шиються виключно з добірного гусячого пуху з коефіцієнтів пружності від 400, який імпортується з Сибіру.

Переваги такого матеріалу:

  • Найбільш тривалий термін служби, в порівнянні з аналогами. За відгуками споживачів, ковдри бренду, при правильному догляді, служать до 20 років;
  • Наповнювач з коефіцієнтом пружності від 400 практично не втрачає своїх властивостей з часом. Це означає, що ковдру забезпечить не тільки комфортний відпочинок протягом багатьох років, але та не втратить привабливий зовнішній вигляд;
  • Навіть найщільніша зимова ковдра з пуховою наповнювачем важить менше 2 кг. А легкі літні - менше одного кілограма;
  • Ковдра з якісного пуху забезпечує хорошу проникність повітря та терморегуляцію, захищаючи тіло від перегріву та холоду.

Для досягнення оптимального комфорту при будь-якій температурі ми рекомендуємо вибрати італійське ковдру потрібної товщини. У наявність є літні, зимові та демісезонні моделі.

Чохол зшитий з бавовняних тканин: 100% бавовняного полотна, бавовняного італійського сатину, мікросатин та батисту. Від обраного матеріалу та кількості наповнювача залежить ціна ковдри.

Виробники приділили увагу не тільки матеріалами, а й технології пошиття. Всі представлені моделі - це касетні пухові ковдри без перегородок. Вони легше, об'ємніше аналогів та добре утримують пух в "касетах" (не гірше, ніж вироби з перегородками).

В наявності двоспальні, полуторні та євро комплекти.

Вирішили купити ковдру з Італії в магазині Затишок24 - залишайте заявку на сайті zatishok24.com.ua або телефонуйте за вказаними телефонами. Доставка по Україні - 1-3 дні.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Розмір
Сезон
Теплота
Розмір ковдри
Наповнювач
Склад наповнювача
Вага
Показати все Приховати
Чохол
Фільтр