Покривала з бавовни


Наші мами та бабусі визнають виключно покривала бавовна, з недовірою поглядаючи в бік комбінованих та чисто синтетичних варіантів. Така прихильність частково продиктована тим, що 30-40 років тому купити виріб з натуральної тканини було куди простіше, ніж знайти синтетичний текстиль. Одним словом, бавовна використовується людством довше, тому та ставлення до нього особливо почесно.

З бавовняної тканини шиє теплі ковдри, наволочки, підодіяльники, простирадла та покривала. Бавовняна тканина приємна на дотик, відмінно пропускає повітря, має виразну фактуру, створену щільними нитками бавовнику. Купити недорого в Україні покривало на ліжко бавовна ви можете прямо тут та зараз, натиснувши на відповідну кнопку. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер Затишок24 для обговорення нюансів доставки.

Що потрібно знати до покупки? Тільки одне - розмір. У бічному меню розміщується список розмірів - від стандартних, як то 140х205, 160х220, до незвичайних - 115Х215, 175Х205 см. Така різноманітність необхідно для охоплення інтересів всіх покупців. Одним подобається, коли краю покривала ледь закривають ковдру, іншим потрібен великий напуск, що закриває весь простір ложе з боків. Вибираючи бавовняне покривало на ліжко не потрібно керуватися чужими думками та смаками. Якщо вважаєте, що ваша дерев'яне ліжко з масиву ясеня виглядає виграшно, коли тканинні покриви не закривають каркас, купуйте текстиль розмір в розмір.

Особливості експлуатації бавовняних тканин

Відразу відзначимо, що покривало бавовна купити яке пропонує магазин Затишок24, має низку особливостей, які потрібно врахувати при догляді за тканиною.

  1. Усадка. Після прання, особливо в гарячій воді (до 95 ° С) бавовна дає усадку в середньому на 3-5% від початкового об'єму. Уникнути цього можна шляхом більш тривалого прання при температурі 30-40 ° С.
  2. Відбілювачі заборонені. Натуральні волокна не так добре фіксують пігмент, як синтетика. Тому з часом яскраві тканини втрачають колишню насиченість. Щоб відтягнути цей момент, для прання кольорової бавовни не можна застосовувати порошки з відбілюючими добавками.
  3. Кондиціонери та жорстка вода. Натуральні волокна досить швидко дають «зрозуміти», що воду необхідно пом'якшити. Після сушіння матеріал стає грубим та швидше зношується. Виправити ситуацію з жорсткою водою допоможуть кондиціонери.

Всі покривала з бавовни, представлені тут, відносяться до середньобюджетного або преміального сегмента. Ми не торгуємо бюджетними рішеннями, тому в списку країн-виробників, значаться такі держави, як Туреччина, Італія, Франція. Знайшлося в цьому списку місце та українським фабрикам, які за мірками ЄС, виготовляють якісний текстиль.

Переваги х/б тканини

Говорячи про сильні сторони, слід зазначити, що бавовняні покривала, мають солідним потенціалом споживчої довіри, який сформувався на базі глобального використання котону.

  • Гігроскопічність. За рахунок порожнистість х/б волокна швидше вбирають вологу. До того ж, роблять це в великих кількостях, ніж будь-які інші матеріали. З тієї ж причини, рідина безперешкодно випаровується, залишаючи тканину сухою.
  • Гіпоалергенність. У світі немає більш «дружнього» текстилю, що не викликає алергічної реакції навіть на атопічній шкірі.
  • Міцність. За цим параметром х/б нитка конкурує з шовком.

Любіть цей матеріал, але бавовняні покривала на ліжко купувати в десятий раз вам вже не хочеться? Що вибрати на гідну заміну? Можна купити плед мікрофібра, який буде зручно використовувати та як покривало, та як зігріваючу накидку.

На завершення огляду, хочеться сказати ще кілька слів про вибір. Зверніть увагу, що ми пропонуємо варіанти для ліжок та диванів. Відрізняються вони тим, що бавовняні покривала на диван мають спочатку підвищеною щільністю нитки.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Тип покривала
Колір
Показати все Приховати
Тканина покривала
Розмір покривала
Склад
Фільтр