Пледи з поліестеру


Поліестер - синтетична тканина, що складається з поліефірного волокна. Незважаючи на те, що це штучний матеріал, його властивості відмінно підходять для створення одягу та постільної білизни. Так, пледи з поліестеру все частіше вибирають ті, кому потрібен максимально теплий та м'який текстиль за прийнятний цінник.

Синтетичному волокну простіше надати необхідну форму, товщину та колір. Вид ворсу задається налаштуваннями екструзивного обладнання, за рахунок чого оператор уже на етапі підготовки сировини, знає, яким буде кінцевий результат. У магазині Затишок24 вас чекає широкий вибір текстилю зі штучного волокна: пледи на ліжко, диван, крісла. Асортимент значний, та щоб в ньому не заплутатися, ми передбачили просту систему фільтрації пошуку по брендам, матеріалом, розміром, кольором, ціною. Наприклад, ставите «галочку» на пледи поліестер, та система миттєво підбирає відповідні варіанти. Далі, ви можете провести більш тонку фільтрацію, відібравши товар за окремими характеристиками.

Якщо шкіра не чутлива до синтетики, в цьому розділі вас чекає ціла «розсип» самих різних пледів:

  • З високим ворсом середньої щільності;
  • Щільно набивних моделей;
  • Рішень в стилі soft well (особливий тип обробки штучного волокна, після якого матеріал набуває неймовірну ніжність та легкість).

Якщо підшукуєте довговічний плед поліестер кращий з варіантів. При фарбуванні синтетичних волокон, пігмент проникає глибоко в структуру матеріалу та фіксується в ньому. На практиці це проявляється в стійкості кольору навіть після багаторазового прання.

Переваги пледів з поліестеру

Якщо ви плануєте купити плед поліестер, але сумніви не дають прийняти остаточного рішення, погляньте на сильні сторони синтетичної сировини.

  1. Естетика. Виробнича гнучкість дозволяє створювати з синтетики самих різних по щільності, ворсистості, дизайну та кольору текстиль.
  2. Міцність. На відміну від натуральних, штучні матеріали практично не зношуються. Причиною тому міцність поліефірної нитки, її однорідність.
  3. Мікробіологічна толерантність. У штучному волокні не заводиться цвіль, не розвиваються бактерії, для яких бавовна та інші натуральні волокна є живильним середовищем.
  4. Актуальність. Одне тільки це гідність здатна схилити до вибору.

Чи не помилимося, якщо скажемо, що плед з поліестеру виглядає сучасно, його не соромно презентувати як подарунок близькій людині, колезі по роботі.

Що купують разом з пледами? Не буде зайвим купити антиалергенну подушку, наповнювач якої підійде всім членам сім'ї.

Підіб'ємо підсумок, та спробуємо зрозуміти, де та як купити плед з поліестеру, не переплачуючи перекупникам. Найпростіший шлях - звернутися в магазин, який співпрацює безпосередньо з фабриками.

Наші менеджери підтримують постійний зв'язок з фабриками представлених брендів, розміщеними за межами України. Регулярний обмін інформацією дозволяє нам швидше конкурентів реагувати на новинки, оновлювати асортимент.

Якщо ви доглядаєте можливість купити плед з поліестеру в Україні за цінами виробника, ми раді допомогти.


Фільтр

Ціна
грн. грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Тканина пледа
Колір
Показати все Приховати
Розмір пледа
Склад
Показати все Приховати
Фільтр