Подушки


Сон сучасної людини складно зараз представити без такого простого предмета як подушка, хоча у давнину цей постільний аксесуар був предметом розкоші та показником достатку.

Як відомо, зручна подушка для сну - запорука хорошого відпочинку. Підібравши її правильно, ви забезпечите зняття навантаження на м'язи шийного відділу хребта. У нашому інтернет-магазині "Затышок24", ви зможете ознайомитися і купити антиаллергеную подушку для сну, серед великого вибору наповнювачів і виробників під свої потреби.

Яку вибрати та купити подушку для сну?

При купівлі треба розуміти ряд важливих параметрів виробу:

  1. склад;
  2. розмір;
  3. форма;
  4. жорсткість.
  5. тканини;
  6. країна походження.

Наповнювачів подушок класифікують на декілька груп: натуральні (пух, перо, шерсть, евкаліптове волокно, бамбук) і з синтетичними компонентами.

У класичних пухових подушках використовується - гусинний пух, дрібне перо і суміш цих компонентів. На думку експертів, подушки з пуха - найкраще рішення, яке забезпечує підтримку голови, м'язів шиї під час вашого сну і для релаксації.

Подушки з натуральних матеріалів - кращий вибір, тому що вважаються найбезпечнішими, не шкідливішими та екологічними чистішими. Слід враховувати, що такий вид наповнювача підійде не для кожної людини, тому може викликати алергічну реакцію.

Тому, рекомендуємо підбирати під кожного члена сім'ї індивідуально, з урахуванням вимог і побажань людини.

Один з ключових моментів при виборі подушки, це її габарити. По основним розмірам можна розділити на два типи: 50х70 см і 70х70 см. Окрім цього, на якість відпочинку і сну, не маловажну роль грає жорсткість постільного аксесуара. У наш час існує нові технології та процеси, які дозволяє робити синтетичні матеріали.

Холлофайбер, мікрофібра, силікон, поліестер - усі вони задіюється у рамках процесу виробництва. Звичайно, кращий вибір в категорії "Подушки" буде, купити антиалергену подушку за низькими цінами за допомогою зручного фільтру і пошуку, якісних фотографій і описів з характеристиками. Ввічливі менеджери допоможуть вам оформити замовлення онлайн і доставити в такі міста України, як Київ, Дніпро, Одеса, Харків.

Де вибрати та купити подушку для сну?

У нашому інтернет-магазині подушок "Затишок24" представлений великий асортимент комфортних і купити подушку для сну в інтернет-магазині, а також декоративні, дитячі, дорожні та ортопедичні подушки.

У магазині, що спеціалізується, домашньому текстилі, ви знайдете величезний спектр як вітчизняних виробників, так і іноземних, наприклад: Україна, Туреччина, Китай. Швидка доставка вашого замовлення чітко в строк по Україні, а також в інші міста: Дніпро, Харків, Київ, Львів.


Фільтр

Категорії
Показати все Приховати
Ціна
70 грн. 7823 грн.
Виробники
Показати все Приховати
Країна
Показати все Приховати
Тип подушки
Показати все Приховати
Розмір подушки
Показати все Приховати
Наповнювач
Показати все Приховати
Чохол
Показати все Приховати
Вага
Показати все Приховати
Фільтр